ÇÖZÜMLERİMİZ

ARAZİ TEMİNİ VE İZİNLER

Santralin kurulumu için en uygun arazinin Kapasite, Kurum Görüşleri, Şebeke bağlantı durumu gibi tüm gerekli ön araştırmalar yapılarak arazilerin satın alımı ya da kiralanması yöntemi ile temini çalışmaları yapılmaktadır.

DİZAYN VE PROJE

Konusunda uzman VE ONARIM kadromuz, yatırımcılarımıza en ileri ve güncel programlar kullanılarak alternatif tasarım çözümleri sunmaktadır. Yatırımcının da katılımı ile en optimum çözümü tespit edilerek uygulama aşamasına geçilir.

UYGULAMA VE İNŞAAT

Proje Onay aşaması tamamlanan projeler, konusunda tecrübeli mühendislerimiz ve usta ekiplerimiz tarafından en güncel kanun ve yönetmeliklere göre kurulumları yapılmaktadır.

TEST VE DEVREYE ALMA

İnşaat aşaması QA/QC ekiplerimizle %100 örneklemeli olarak sürekli takip ve kontrol edilmektedir. Her proje son teknoloji ölçüm cihazları ile kontrolleri yapılıp raporlanarak kayıt altına alınmaktadır.

İŞLETME, BAKIM VE ONARIM

Mühendislerimiz tarafından 7/24 izlenen projelerimize, arıza durumunda teknik ekiplerimiz en kısa sürede müdahale etmektedir. Ekiplerimizce 3 aylık periyotlarda projenin önleyici bakımları yapılmakta ve alanında uzman onarım ekibimiz 7/24 müdahale için hazır bekletilmektedir

REFERANSLARIMIZ

SAHA/ ARAZİ TİPİ GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALLERİ